Монтаж і встановлення підвісних стель якісно і недорого в Закарпатті: Тячів, Дубове, Хуст, Ужгород, Мукачево, Солотвино та інші

Сьогодні, як ніколи раніше, наберає актуальності питання інтер’єру. Кожна людина досліджуючи навколишній світ, маючи доступ до інтернету, телевізору або журналу формує свій індивідуальний стиль і створює дизайнерські образи, які підходять саме їй, відрізняються сучасністю і функціональністю.

У таких питаннях не малу частку займає стилізація стелі для приміщення, яка зможе надати йому естетичний і завершений вигляд, а також вирішити багато побутових і архітектурні завдання. Саме такими є підвісні стелі встановлені компанією “Стелі Закарпаття”. Зараз виробники пропонують величезний вибір підвісних конструкцій з різних матеріалів, які в подальшому кріпляться за допомогою каркасів з металу до основи. Основною перевагою підвісних конструкцій є швидкість і простота при проведенні монтажних робіт.

Команда “Стелі Закарпаття” – це досвідчений і в той же час прогресивний колектив фахівців, готових виконати монтаж ваших найсміливіших ідеї по оформленню стель.

Ми займаємося встановленням підвісних стель будь-якого ступеня складності від провідних виробників України і Європи. Наші менеджери постійно ведуть переговори з представниками заводів-виробників  комплектуючих для стель з Німеччини, Бельгії, Франції та інших країн.

Домовленості на пряму з виробниками дозволяють нам досягти максимально вигідних цін для наших клієнтів.

У нас ви можете замовити установку наступних видів стель:

  • гіпсокартонні – бувають всіляких форм, кольорів, конструкцій і легко вписуються в будь-який стиль приміщення;
  • матові – класичні полотна, які підходять для будь-якої кімнати;
  • сатинові – вишукані покриття з ефектом м’якого відображення і грою світлотіні;
  • глянцеві – з ефектною дзеркальною поверхнею, що додають вишуканий обсяг і блиск;
  • тканинні – безшовні полотна з натуральною фактурою, пропускає повітря;
  • багаторівневі – складні конструкції і ефектні дизайнерські рішення, з плавними переходами, грою кольору і вбудованим освітленням.

Також пропонуємо монтаж і установку світильників для підвісних і натяжних стель – зі світлодіодними або галогенними лампами.

Фактури і відтінки полотна можуть бути самими різними, все залежить від ваших уподобань. Якщо ви вирішили встановити кольорові стелі – колір також зручно підібрати в нашому каталозі у майстри при виїзді.

Три кроки до реалізації дизайну Вашого підвісної стелі

 

Ваш дзвінок в

“Стелі Закарпаття”

 

Виїзд замірника

Монтаж стелі Вашої мрії