Фотошпалери – улюблене зображення в новому форматі

Нова фішка – на всю стіну усмішка!! Власне зображення для фотошпалер – з нами це реально!

Як оцінити – чи достатньо якісне зображення Ви вибрали для створення фотошпалер?
Є кілька простих способів зробити це.

1. Якщо це фотографія з звичайного фотоапарата, то фотоапарат повинен володіти 10 – Мегапіксельною матрицею, а режим збереження фото бути найкращим – тобто файл повинен виходити великим – понад 3 мегабайт в форматі * .jpg. Якщо це репродукція картини, обрана Вами для фотошпалер, то для неї також повинні виконуватися ці правила. Для хорошого, якісного результату при виготовленні фотошпалер знадобиться дуже добротний знімок. Ще одним показником “мінімальної достатності” зображення для виготовлення фотошпалер може бути його розмір у пікселях – з розрахунку 1 мм лінійного розміру фотошпалер повинен відповідати 2 пікселям зображення по цій же стороні. Так, фотошпалери на стіну розміром 3500мм х 2600мм можна виготовити з файлу з параметрами 7000х5200 пікселів.

2. Якщо це професійна робота дизайнера інтер’єру або фото-художника, підготовлена ​​під фотодрук шпалер – то це швидше за все файл, виконаний у форматі * .tiff. У цьому випадку файл буде ще більш “важким” – розмір зображення для фотошпалер складе більше 200 Мегабайт.

3. І нарешті, якщо ви сумніваєтеся – ми купимо для Вас зображення високої якості у фотобанку – www.shutterstock.com – Вам його треба просто вибрати і надіслати нам номер або посилання на це зображення.

У будь-якому випадку – ми допоможемо Вам оцінити якість зображення, подивившись на наданий Вами файл.

Leave a Comment