ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ

Установка і монтаж пластикових вікон – найважливіших етап, від якого значною мірою залежить тривалість терміну експлуатації конструкції. Зрозуміло, також має значення якість профілю, склопакетів і фурнітури. Але якщо в якості матеріалів виробники вікон впевнені, то умови установки часом можуть бути часом несподівано складними.

Монтаж, як і виготовлення пластикових вікон, краще довірити професіоналам. Деякі покупці приймають рішення самостійно виконувати установку вікон в надії на те, що це буде дешево. Однак подібна економія може бути виправдана тільки в тому випадку, якщо установка пластикових вікон буде виконана з дотриманням всіх тонкощів технологічного процесу. Наші фахівці забезпечать швидку і якісну установку пластикових вікон в каркасних і дерев’яних будинках, в віконних отворах і на балконах. Ми працюємо як в Тячеві так і по всьому Закарпаттю, а саме Дубове, Хуст, Солотвино, Рахів, Мукачево, Виноградово.

Ціна на установку вікон і інших виробів, фахівцями «Стелі Закарпаття», вельми низька – від 150 грн. Вартість робіт по установці нестандартних конструкцій визначається індивідуально з урахуванням складних умов роботи, віддаленості об’єкта, необхідності влаштування додаткових допоміжних конструкцій тощо.

Крім установки вікон і дверей, компанія «Стелі Закарпаття» пропонує повний комплекс додаткових послуг, пов’язаних з доставкою і установкою вікон, демонтажем старих вікон, обробкою укосів і установка відливів. Якість матеріалів і професійна збірка – це ще не всі умови, які необхідні для довговічною служби пластикових вікон. Завершальним етапом вважається установка пластикових вікон. Більшість проблем, які виникають при експлуатації вікон пов’язано з тим, що установка вікон пвх була виконана з порушенням технології. Установка і монтаж виробів фірмою «Стелі Закарпаття» проводиться висококласними спеціалістами, які мають великий стаж роботи в даній області. Гарантією правильної установки вікон є професіоналізм робітників, що займаються монтажем. Інженерне ланка постійно досліджує можливості застосування сучасних матеріалів і впровадження новітніх технологій. При установці вікон використовуються матеріали та обладнання відомих європейських фірм, що в комплексі з кваліфікованим монтажем призводить до довгої і бездоганної служби встановлених нами виробів. Перший, і найважливіший крок на етапі замовлення і подальшої установки вікон – кваліфікований завмер. Установка пластикових вікон пвх не може бути виконана грамотно без цієї процедури. Щоб отримати довговічну і якісну установку необхідно викликати замірника, який зробить завмер майбутнього вікна, з урахуванням не тільки ваших побажань, а й з урахуванням особливостей самої будівлі і збільшення віконного отвору після демонтажу. Ми приділяємо цьому велику увагу, так як правильно зроблений завмер конструкцій – це запорука надійної роботи вікна в подальшому. При дотриманні всіх правил демонтажу і встановлення пластикового вікна – Ви отримаєте довговічність, якість, надійність, тепло і затишок у Вашому домі.

Майстерність монтажників і професійне обладнання забезпечують швидку установку вікон, що дозволяє проводити установку навіть в зимову пору року без переохолодження приміщення. При низьких температурах використовуються теплові завіси та спеціальні витратні матеріали. Роботи по установці вікон враховують вимоги сучасних стандартів, з дотриманням рекомендацій провідних фірм виробників металопластикових вікон і дверей, а також вимог з техніки безпеки. Особлива увага при установці вікон приділяється герметизації швів і стиків.
Основні етапи МОНТАЖУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

  • Підготовчий етап установки;
  • Контрольний обмір віконних прорізів;
  • Демонтаж старих віконних блоків;
  • Підготовка нових рам до установки;
  • Підготовка віконного отвору до монтажу нових пластикових вікон;
  • Установка нових віконних конструкцій;
  • Установка підвіконня і обробка укосів;
  • Винос сміття.

Компанія «Стелі Закарпаття» виконує високоякісний монтаж з використанням сучасних інструментів і матеріалів. Монтажні бригади складаються з підготовлених кваліфікованих фахівців. Компанія проводить систематичні курси підвищення кваліфікації працівників. Якість вироблених монтажних робіт гарантуємо.

Підготовчий етап

Важливо!

Беручи вікна у виробника, ми радимо клієнтам ретельно оглянути конструкції на предмет механічних пошкоджень. Після монтажу пвх вікна заміні та поверненню не підлягають.

У більшості випадків виготовлення і монтаж вікон пвх потрібно для новобудов. Однак багато старих будинків буквально перетворюються після установки вікон із ПВХ, особливо якщо мова йде про дерев’яний будинок. Установка пластикових вікон дозволяє досить дешево повернути фасаду будинку сучасний вигляд і забезпечити власникам комфортне проживання в ньому. Вартість послуги з установки пластикового вікна може включати в себе роботи по демонтажу старого вікна. Потрібно зняти стулки, коробку (для цього її потрібно розпиляти ножівкою), і очистити віконний проріз від сміття. Тільки після цього можна виконувати установку вікон і укосів.

Для правильної установки вікон дуже важливо ретельно виконувати виміри віконного отвору. Різниця між віконною рамою і прорізом повинна становити 2-8 см в ширину, 6-10 см у висоту. Вартість установки вікон пвх залежить не в останню чергу від того, наскільки складними будуть умови на місці установки.

Установка нових віконних конструкцій

Коли віконний проріз готовий, починається установка пластикових вікон, і наші фахівці роблять це за один день. Спочатку в отвір вставляють віконну раму, з якої знято стулки. Потім раму виставляють за допомогою рівня в потрібне положення. Утворилися при цьому щілини заповнюють монтажною піною. Після цього стулки повертають на місце, кріплять фурнітуру. Установка віконних укосів на пластикові вікна відбувається в один час з монтажем вікна, купити укоси можна також в нашій компанії. Піну потрібно захистити від атмосферного впливу, для цього її шпаклюють з зовнішньої сторони будівлі. Захисну плівку краще зняти відразу, інакше потім це буде важко зробити.
Представляючи собі процес установки пластикових вікон, ви можете краще розуміти, на чому грунтується розрахунок вартості цієї послуги. Наші розцінки на установку пластикових вікон знаходяться в середньому сегменті ринкової ціни. Незалежно від того, чи знаходиться об’єкт в Місті або селі, установка пластикових вікон буде виконана недорого і якісно.
Наші менеджери із задоволенням ознайомлять вас з нашими цінами на установку вікон.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте відмінний сервіс, професійне виконання всіх робіт і приємні ціни. Для виробництва віконних конструкцій ми використовуємо тільки перевірені матеріали, тому якість нашої продукції завжди на висоті, а вартість цілком доступна середньостатистичному покупцеві. Розцінки на установку вікон в нашій компанії одні з найнижчих, що дозволяє нашим клієнтам отримувати послуги відмінної рівня за доступною ціною.

Пам’ятайте – непрофесійно виконаний монтаж може істотно погіршити функціональність пластикового вікна або двері.

Наш досвід роботи і добре налагоджені схеми поставки дають можливість пропонувати своїм клієнтам ідеальні умови по співвідношенню ціна / якість, а в підсумку ви отримуєте кращі пластикові окна.Одін дзвінок – і фахівці нашої компанії відразу ж приступлять до виконання Вашого замовлення!