Фотодрук на стелі

УНІКАЛЬНО, ЯКІСНО, ОПЕРАТИВНО

Натяжні стелі з фотодруком – справжній витвір мистецтва. Звертаючись в нашу компанію, Ви отримуєте унікальний і оперативно виконаний дизайн-проект. “Стелі Закарпаття” займається установкою художнього полотна від кращих виробників.

Натяжні стелі з малюнком друкуються на широкоформатному принтері: на ПВХ плівці, тканинних полотнах.

Необмежені можливості друку на стінах та стелі

Досвідчені фахівці нашої компанії знають, як створити стелю вашої мрії. Тому ми гарантуємо:

  • Індивідуальну фотодрук з красивим малюнком.
  • Екологічні водостійкі чорнило. Вони абсолютно безпечні для здоров’я, універсальні в експлуатації (таке покриття можна мити).
  • Ідеальну чіткість фотодруку.
  • Швидке виготовлення.
  • Доступну вартість.

У каталогах наших виробників тисячі зображень для фотодруку на стелі на різні тематики для будь-якого інтер’єру, що дозволяє підібрати макет для всіх видів житлових і офісних приміщень на будь-який смак. Зображення може бути нанесено на всю площу натяжної стелі або займати невеликий фрагмент. Також можливе поєднання в одному макеті зображень з різних серій.

Ви можете використовувати власний макет для фотодруку, якщо вони відповідають таким технічним вимогам: формат TIFF, колірна палітра CMYK, RGB, розмір 1: 1 до габаритів стелі, мінімальний дозвіл 150 dpi.

ОСНОВА

Фактури полотен, які застосовуються при виготовленні арт-стель з фотодруком: матові, глянцеві, сатинові, напівпрозорі, прозорі, тканинні.

Від типу матеріалу, на який наноситься друк, залежить зовнішній вигляд малюнка. На тканинних полотнах зображення виходить, як на полотні, на матовому плівці – як на матовому фото. А картина на лакової основі, за рахунок застосування спецпрофиля для друку на глянці, виходить блискучою і світловідбиваючої, як і весь стелю.

3D друк на стелі

Ви можете замовити в компанії друк об’ємних 3D картин. Завдяки художній промальовуванні зображень, що імітують обсяг, ми створюємо реалістичний тривимірний дизайн. Наприклад, нескінченне небо з спрямованими вгору хмарочосами, підводний світ або будь-яку іншу ілюзію.

Ціна фотодруку

Завдяки особливим умовам співпраці з провідними виробниками, вартість фотодруку в нашій компанії доступна і вигідна. Підсумкова ціна проекту залежить від основи, на яку наноситься зображення, площі друку.

Для отримання консультації і розрахунку точної вартості вашого замовлення зверніться до наших фахівців, заповнивши онлайн-форму або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.