Тканеві

Тканинні натяжні стелі дуже відрізняються від інших видів натяжних стель, адже їх матеріал дуже суперечливий. Насправді, для тканинних стель використовують не звичайну тканину, а просочену спеціальним розчином, який підсилює міцність такого стелі. При цьому, зовнішній вигляд тканинного натяжної стелі теж дуже привабливий і може підійти під різний стиль приміщення.

Характеристика тканинних стель

Палітра кольорів для тканинних натяжних стель не відрізняється широтою відтінків. Але якщо ви, наприклад, консерватор, і вважаєте за краще світлі недорогі тканинні натяжні стелі, для вас це не складе проблеми. І потім, тканинні стелі мають одну цікаву особливість – їх можна кілька разів фарбувати в різні кольори, більш того, можливе нанесення фотодруку на стелю. Саме це властивість робить недорогі тканинні натяжні стелі настільки затребуваними серед клієнтів нашої компанії.

Чим хороші тканинні натяжні стелі?

Низька температура для тканинних стель – не проблема. Такі стелі дуже добре переносять суворі зими. Крім того, вони не страждають від високої вологості. Тканина, використовувана для натяжних стель такого типу, дуже зносостійка, тому така стеля може прослужити вам довгий час. Якщо ваше приміщення досить велике, не переживайте, адже тканинні стелі впораються і з цим завданням. У встановленому стані тканинні натяжні стелі не мають швів, що дуже важливо для акуратного зовнішнього вигляду стелі. Так як натяжні стелі цього типу виробляють з міцних тканин, просочених розчином, вони можуть витримувати велику кількість фізичних впливів. Замовити тканинні натяжні стелі сьогодні – це правильне рішення для будь-якого приміщення з будь-яким інтер’єром.

Компанія “Стелі Закарпаття” пропонує вам вигідні умови придбання і установки тканинних натяжних стель. У нас ви можете замовити тканинні натяжні стелі як однотонні, так і з фотодруком. Наші дизайнери обов’язково допоможуть вам з вибором відтінку і зображення на стелі відповідно до стилю вашої кімнати. Замовити тканинні натяжні стелі в нашій компанії не складе особливих труднощів, адже ми робимо все для комфорту наших клієнтів.